Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

H100 (Gençlik) Aşısı

Cerrahi uygulama olmadan gençleşin!

Çok yoğun hyalünorik asit içeren H100 aşısında aynı zamanda peptipler, aminoasitler ve antioksidanlar bulunmaktadır.

H100 aşısı derinin, nem kapasitesinin artmasına, sarkan ve deforme olan bölgelerin sıkılaşmasına ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Bilinen en güçlü anti-oksidan, vitamin ve Amino asitler sayesinde ödemi çözer, Yüz mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların açılmasına, derinin doğal yolla doldurulmasına ve  sıkılaşmasına yardımcı olur. Kas kasılmasını rahatlatır, Deri altındaki kas dokusunu destekleyerek sıkılaşmaya ve sarkmaların azalmasına yardımcı olur. Kollajen ve elastik fibrillerin artışını sağlayarak deri tonusunun düzelmesine, yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı olur.. Deride hücre yenilenmesini artırır. Hasar görmüş dokuların iyileşmesini hızlandırır.  İmmün sistemi destekler. İnsan büyüme  hormonunu (hgh) artırır. Cilt pigmentasyonunda hızlı bir aydınlatma etkisine sahiptir. Kas ve cilt dokusundaki degradasyonu yavaşlatır. Cilde rengini veren melanini üretir. Ciltte pürüssüz bir görünüm elde edilmesini sağlar.

 KULLANIM ALANLARI

– Yüz, Boyun, Gıdı, Dekolte, El üzeri

 

UYGULAMA SÜRESİ

Derinizdeki şikayete göre uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. 3 seans ile 5 seans arasında minimum 14 günde bir uygulanır.